סימון דרכים, עבודה קשה שמשתלמת

סימון דרכים הינו אחד מהעיסוקים המעניינים ביותר שיש בשוק. כאשר אתם נוסעים בכביש ומשתמשים בנתיבים, אינכם מודעים להשקעה העצומה של העוסקים בסימון דרכים בכדי שהנתיבים יהיו תקינים ונראים היטב לעין.

בתחום סימון הכבישים ישנו דגש רב על הצבע עמו מסמנים את הכביש. הקבלנים שאחראיים על נושא הסימון מזמינים את הצבע האיכותי ביותר שיש בשוק ומסמנים את הכבישים בצורה המקצועית ביותר.

סמן דרכים יוצא בבוקר לעבודה, בדיוק כמוכם. הוא קם ב-6:00 בבוקר, אורז את דבריו ומכין לעצמו ארוחה קטנה לדרך. העובד מתיישב ברכב ונוסע לעבודתו. אולם, בזמן שכמה מכם נחים במשרד ומדליקים מזגן, הסמן עוצר באמצע הכביש עם מכונת הריסוס ובשיא החום מתחיל לעבוד.

הדבר הראשון בסימון דרכים הוא לחסום את הנתיב שאותו רוצים לסמן. מציבים תמרור שמצביע לנהגים לעבור לנתיב אחר ומתחילים בעבודת הריסוס. מוודאים שהצבע איכותי ולא מדולל וממשיכים במלאכת הצביעה במשך כל היום.

עבודת סימון דרכים הינה לא קלה בכלל. לא כל אחד יכול לעסוק בעבודה פיזית זו. ברוב המקרים העוסקים בעבודה מסוג זה הם אנשים מאד חזקים ובריאים. לאלה מכם שמבקרים בחדרי הכושר ולעתים זוכים לראות אנשים גדולים וחזקים שמרימים 200 או 300 ק"ג, ייתכן מאד שאנשים חזקים אלה עוסקים במלאכת סימון הדרכים.

אבל בכדי להצליח בתחום צריך יותר משרירים. צריך לבצע עבודת תכנון קפדנית ביותר כדי לוודא שהסימון נעשה במיקומים הנכונים של הכביש ובהתאם לכל כללי הבטיחות.

סימון דרכים זו עבודה מעניינת ומאתגרת הדורשת הרבה כוח פיזי וגם יכולת חשיבה ותכנון. אז בפעם הבאה כשאתם נוסעים על הנתיבים אולי תוכלו לדמיין את האנשים הגדולים והחזקים שסימנו לכם אותם.


| סימון דרכים || עבודה קשה שמשתלמת |

 

החברה מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח
חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

   
   
גלריה לפני ואחרי סימון חניונים סימון כבישים צביעת משטחי בטון צביעת מפעלים עבודות מיוחדות אביזרי בטיחות מאמרים מתחרים

מבצע קיץ לוהט! 

 פגישה או סיור במקום ללא כל התחייבות מצד הלקוח!

 השאירו לנו פרטים בצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 הצילום אווירי בחודשי הקיץ ב-50% הנחה!

צוות אדיר טאצ' - פתרונות בטיחות בתנועה

לכל קהל לקוחותינו
אנו מאחלים לכם שנה טובה ומתוקה
שנה של סלילת דרכים חדשות
שנה של נסיעה בנתיבים הנכונים
שהשנה תהיה צבועה רק בצבעים בהירים של אושר ושמחה
שנה של הגשמה עצמית והצלחה כלכלית
שנה שהדיוק בה יהיה מעל הכל
בברכת גמר חתימה טובה
משפחת טאצ'
עיצוב