סימון דרכים - היד המכוונת של הכביש

סימן דרכים היא שיטה שנועדה לכוון ולהנחות את כל מי שמשתמש בדרכים הסלולות ובכבישים, כלומר הולכי רגל ונהגים, כדי להגן עליהם ועל רכושם.

אחד מהנופים העירוניים הבולטים הוא דרך אספלט, שנועדה לחנייה, הליכה או לרכבים בתנועה. בנוסף, אפשר לראות גם מדרכות, שמשמשות את הולכי הרגל, ולפעמים חלק מהשטח שלהן מיועד לרוכבי אופניים. סימון דרכים אלה – כבישים, חניות ומדרכות – הוא הכרחי כדי לשפר את התנועה עליהם והשימוש בהם.

למעשה, סימון דרכים היא שיטה שנועדה לכוון ולהנחות את כל מי שמשתמש בהן, נהגים והולכי רגל, כדי להגן עליהם ועל הרכוש שלהם. הסימון מתבצע על ידי סימנים בצורות שונות, מוסכמות ומוכרות על ידי כולם.

יש חשיבות רבה לסימון הדרכים עבור כל אחד מאתנו. לפני הכל, הוא עוזר לנו להבין איך אנחנו אמורים לנהוג בכל מקטע דרך, מה מותר לנו ומה אסור לנו לעשות, והכל במטרה לצמצם את התאונות והנפגעים. לצורך הדוגמא, כשנהג רואה משמאל לאוטו שלו, על הכביש, קו הפרדה רצוף, הוא יודע שאסור לו לחצות אותו בשום אופן, אם הרכב מולו נוסע לאט מדי או בכל מקרה אחר. דוגמא נוספת היא סימון של מעבר חצייה להולכי רגל, שמזהירים את הנהג מפני ירידה של הולכי רגל מהמדרכה אל הכביש באופן מפתיע, ו'מייעצים' לו להאט.

משום כך, סימון דרכים ותחזוקה נכונה שלהם הם הכרח, והם נמצאים באחריות של החברה הלאומית לדרכים בישראל, והיא זו שקובעת איזה והיכן יהיה כל סימן.

הסימון של כל הדרכים מבוצע על ידי צבעים קבועים, כדי ליצור הבנה בקרב נהגים והולכי רגל. כמו כן, הצבעים המוכרים לנו של הסימונים נבחרו מתוך הבנה שצריך ליצור קונטרסט בינם לבין בין הצבע של הדרכים, כדי שיהיו בולטים לעין בכל שעה ביום, גם בחושך. בנוסף, נעשה שימוש בצבעים שיחזיקו מעמד זמן רב עד אשר יהיה צורך בשכבה נוספת של צבע. הצבעים צריכים לשרוד את חיכוך הגלגלים בהם מצד מספרם הרב של המכוניות שנוסעות על הכביש מדי יום.

חייג/י אלינו לפרטים נוספים: 052-3900104


סימון דרכים - היד המכוונת של הכביש
| סימון דרכים _ היד המכוונת של הכביש |

 

החברה מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח
חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

   
   
גלריה לפני ואחרי סימון חניונים סימון כבישים צביעת משטחי בטון צביעת מפעלים עבודות מיוחדות אביזרי בטיחות מאמרים מתחרים

מבצע קיץ לוהט! 

 פגישה או סיור במקום ללא כל התחייבות מצד הלקוח!

 השאירו לנו פרטים בצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 הצילום אווירי בחודשי הקיץ ב-50% הנחה!

צוות אדיר טאצ' - פתרונות בטיחות בתנועה

לכל קהל לקוחותינו
אנו מאחלים לכם שנה טובה ומתוקה
שנה של סלילת דרכים חדשות
שנה של נסיעה בנתיבים הנכונים
שהשנה תהיה צבועה רק בצבעים בהירים של אושר ושמחה
שנה של הגשמה עצמית והצלחה כלכלית
שנה שהדיוק בה יהיה מעל הכל
בברכת גמר חתימה טובה
משפחת טאצ'
עיצוב