סימון כבישים בשטחים

מרבית מתאונות הדרכים באזורנו מתרחשות בשטחים. דוגמא לכביש שנוטה לפורענות הוא כביש בקעת הירדן. הנתיבים לא ברורים, רכבים עוקפים היכן שאסור ולעתים זה מוביל למסלול התנגשות ישיר.

סימון כבישים בשטחים זה נושא שרק לאחרונה קיבל את תשומת הלב הראויה. לא כל קבלן שעוסק בתחום שש לנסוע לשטחים ולבצע את העבודה. מדובר בעבודה מסוכנת ולעתים התגמול לא מספק.

המדינה עובדת עם מספר קבלנים שעוסקים בסימון כבישים בשטחים באופן נאמן מזה כמה עשורים. בכל פעם שיש תאונה או סימון לא ברור על הכביש, אותם קבלנים מגיעים בזריזות לאזור האירוע ומתחילים בעבודתם.

אחת הבעיות הקשות בכביש 90 היא מחסור בפיקוח. לעתים קרובות קורה שהקו הרצוף לא נראה לעין ונהג שמרשה לעצמו לעקוף מסכן את חייו.

רק לאחרונה התרחשו מספר תאונות קשות באזור ים המלח ובקעת הירדן בשל מחסור בסימון כבישים ראוי. אבל לא רק סימון הכבישים אשם בתאונות. מרבית הנהגים פשוט נוהגים במהירות מופרזת. נהגים שבאים מהמרכז ואינם רגילים לכבישים המפותלים של ים המלח ובקעת הירדן לעתים נסחפים למהירות מופרזת ואינם יודעים מה לעשות כאשר הם מאבדים שליטה.

כתוצאה מזה המועצה לבטיחות בדרכים שמה לה לעדיפות עליונה לקדם את נושא הנהיגה הבטוחה - בלי לדבר בנייד, ללא מסרונים במהלך נהיגה ואיסור לעבור את ה-80 קמ"ש בכבישים הבעיתיים.

סימון כבישים שומר על הבטיחות של כל הנהגים בארץ, מאילת עד עד מטולה. כאשר נתיב מסומן בצורה לא ברורה יש להזעיק במיידית את מע"צ שיצרו קשר עם קבלני סימון הכבישים האחראיים על אותו האזור והם יגיעו במהירות ויתקנו את המחדל כמו שרק הם יודעים.  


| סימון כבישים בשטחים |

 

החברה מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח
חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

   
   
גלריה לפני ואחרי סימון חניונים סימון כבישים צביעת משטחי בטון צביעת מפעלים עבודות מיוחדות אביזרי בטיחות מאמרים מתחרים

מבצע קיץ לוהט! 

 פגישה או סיור במקום ללא כל התחייבות מצד הלקוח!

 השאירו לנו פרטים בצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 הצילום אווירי בחודשי הקיץ ב-50% הנחה!

צוות אדיר טאצ' - פתרונות בטיחות בתנועה

לכל קהל לקוחותינו
אנו מאחלים לכם שנה טובה ומתוקה
שנה של סלילת דרכים חדשות
שנה של נסיעה בנתיבים הנכונים
שהשנה תהיה צבועה רק בצבעים בהירים של אושר ושמחה
שנה של הגשמה עצמית והצלחה כלכלית
שנה שהדיוק בה יהיה מעל הכל
בברכת גמר חתימה טובה
משפחת טאצ'
עיצוב