סימון כבישים מציל חיים!

נסיעה בכבישים מחייבת ידיעת חוקי התנועה, כאשר סימון כבישים ותמרורים הם חלק חשוב מאוד מהדברים שנהגים חדשים ותלמידים צריכים לדעת.

מבין כל חוקי התנועה שתלמידים ונהגים חדשים צריכים להכיר – ובעצם כל הנהגים על הכביש – סימון כבישים ותמרורים הם חלק מאוד חשוב, וגם להם יש תפקיד מרכזי בשמירה על נהיגה נכונה, והכי חשוב, כזו שאינה מסכנת חיים.

כמו שהורים מציבים לילדים שלהם חוקים, כך המדינה והמשטרה מציבות לנו, הנהגים, חוקים. הרבה פעמים אנחנו לא מבינים את הסיבה לחוקים, וכמה מאתנו בוודאי עברו לא מעט פעמים על החוקים, אך 'ניצלנו' מקנס או שלילה, ואפילו אזהרה. אבל אם חלילה יקרה משהו, נדע בוודאות שזה קרה בגלל אי ציות לחוקי התנועה.

אם כן, סימון כבישים ותמרורים הם בעלי תפקיד משמעותי לנהגים; הם מאפשרים זרימה של תנועה והם גם מצילים חיים. אבל כדי לממש את המטרה שלהם, כל נהג צריך לדעת את המשמעות של כל סימון וכל תמרור. הרבה מהדברים אנחנו לומדים תוך כדי נהיגה וכשאנחנו לומדים למבחן התיאוריה. אבל מה יהיה אחרי? איך נוכל לנסוע בבטחה על הכביש אם אנחנו, או נהגים אחרים, לא זוכרים במדויק את כל הסימונים והתמרורים? שגיאה או בלבול הקטנים ביותר יכולים להוביל לאסון גדול.

מעת לעת נערכים ריענוני נהיגה, ואנשים מסוימים צריכים לקחת קורס מיוחד של נהיגה מונעת בגלל מספר הנקודות שצברו. בקורסים האלה מדברים בין השאר גם על סימון כבישים ותמרורים, ותמיד הסימונים והתמרורים מופיעים בשאלות המבחן בתום הקורס או הריענון. כדי לעבור את המבחן, הנהגים מכינים עצמם, ובין היתר מנסים לשנן את התמרורים וסימוני הכבישים. במבחן הם מצליחים, אבל זמן קצר לאחר מכן שוכחים כמעט הכל.

על כן, ראוי שכל נהג ייקח על עצמו את היוזמה להתוודע לכל הסימונים ולכל התמרורים, ולשנן כל אחד מהם. כל נהג צריך לקבוע לעצמו זמנים קבועים, פעם או פעמיים בשנה, שבהם הוא יקדיש כמה דקות או שעות ללימוד ושינון כל התמרורים והסימונים. יוזמה אישית שכזו מצד כולנו יכולה להביא לצמצום משמעותי בקטל על הכבישים.

חייג/י אלינו לפרטים נוספים: 052-3900104

סימון כבישים מציל חיים!

| סימון כבישים מציל חיים |

 

החברה מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח
חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

   
   
גלריה לפני ואחרי סימון חניונים סימון כבישים צביעת משטחי בטון צביעת מפעלים עבודות מיוחדות אביזרי בטיחות מאמרים מתחרים

מבצע קיץ לוהט! 

 פגישה או סיור במקום ללא כל התחייבות מצד הלקוח!

 השאירו לנו פרטים בצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 הצילום אווירי בחודשי הקיץ ב-50% הנחה!

צוות אדיר טאצ' - פתרונות בטיחות בתנועה

לכל קהל לקוחותינו
אנו מאחלים לכם שנה טובה ומתוקה
שנה של סלילת דרכים חדשות
שנה של נסיעה בנתיבים הנכונים
שהשנה תהיה צבועה רק בצבעים בהירים של אושר ושמחה
שנה של הגשמה עצמית והצלחה כלכלית
שנה שהדיוק בה יהיה מעל הכל
בברכת גמר חתימה טובה
משפחת טאצ'
עיצוב