צביעת כבישים – הצבע ששומר עליכם

הצבע הלבן שאתם רואים יום ביומו בכל צדי הדרך הוא הצבע ששומר עליכם. כאשר ילדכם עוברים במעבר חציה רכבים ממול יודעים לעצור בפס הלבן ולתת את זכות הקדימה הראויה. כאשר נוסעים בכביש יודעים לעבור מנתיב לנתיב ולתת זכות קדימה לרכבים הבאים ממול, והכל בזכות הצבע הלבן במופלא הזה. 

מי שאחראיים על הצבע הלבן הזה הם קבלני צביעת כבישים. הם עושים את עבודתם נאמנה מבוקר עד ערב בכדי לוודא שקהל הנהגים וכן הולכי הרגל ירגישו בטוח.

לא פעם קורה שאחרי עבודות בכביש אין כל זכר למעבר החציה ואפילו התמרור לא עובד. במקרה כזה רכב יכול להגיח משום מקום ומבלי אשמתו לסכן את חייהם של הולכי הרגל. 

צביעת כבישים עושה סדר בכביש. תחשבו מה היה קורה לו לא היו צובעים את הכביש כלל וכלל. איך הייתם יודעים היכן לעבור? האם הנהגים היו שורדים בכביש הישראלי בלי סימון הנתיבים? צביעת כבישים דואגת להשליט סדר בעולם מבולגן. בלי צביעת כבישים ייתכן מאד שהיינו נשאבים לעולם של אנרכיה, תוהו ובוהו. 

בהודו הרחוקה, לדוגמא, במרבית הכבישים אין סימונים ותאונות מתרחשות מדי שעה, כל יום. אבל ההודים רגילים למצב הזה ומבחינתם זה בסדר. למי שהיה בהודו וזכה לראות ב"לייב" איך הם נוהגים, יודע היטב שכל שנייה על הכביש שם הינה מסוכנת ביותר.

בארץ, למזלנו, המדינה דואגת לשמור על בטיחותם של חיי הנהגים והולכי הרגל ע"י הזמנת קבלני צביעת כבישים. אפילו במקרים שבהם הרגע הסתיימו עבודות בכביש, מזעיקים מיד את החבר'ה הטובים שיבצעו את עבודת צביעת הכבישים בצורה הטובה והנאמנה ביותר כמו שרק הם יודעים.


| צביעת כבישים || הצבע ששומר עליכם |

 

החברה מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח
חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

   
   
גלריה לפני ואחרי סימון חניונים סימון כבישים צביעת משטחי בטון צביעת מפעלים עבודות מיוחדות אביזרי בטיחות מאמרים מתחרים

מבצע קיץ לוהט! 

 פגישה או סיור במקום ללא כל התחייבות מצד הלקוח!

 השאירו לנו פרטים בצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 הצילום אווירי בחודשי הקיץ ב-50% הנחה!

צוות אדיר טאצ' - פתרונות בטיחות בתנועה

לכל קהל לקוחותינו
אנו מאחלים לכם שנה טובה ומתוקה
שנה של סלילת דרכים חדשות
שנה של נסיעה בנתיבים הנכונים
שהשנה תהיה צבועה רק בצבעים בהירים של אושר ושמחה
שנה של הגשמה עצמית והצלחה כלכלית
שנה שהדיוק בה יהיה מעל הכל
בברכת גמר חתימה טובה
משפחת טאצ'
עיצוב