אומנות צביעת כבישים

צביעת כבישים היא לא רק מומחיות – צביעת כבישים היא אומנות, לפחות ככה אנחנו באדיר טאצ' רואים את זה.
כשמדובר על סימון וצביעת כבישים ישנם הכללים הרגילים, המוכרים לכולנו וגם לחברות הסימון והצביעה השונות. אך כשמדובר בסימון איכותי, מדויק המחזיק לאורך זמן, זו כבר בהחלט אומנות.

סימון איכותי של דרכים וכבישים מונע תאונות מיותרות בדרכים וגם בשטחי עבודה מסחריים ופרטיים והוא יכול בהחלט להציל חיים. לפני שמגיעים לצבוע ולסמן כביש, מסלול או שטח עבודה – יש לבצע בדיקה של השטח, להבין את הדרישות והצורך של הסימונים, למדוד את המסלולים ולהתאים את הצביעה לכללים וחוקים הקבועים בחוק ולנהלים הרלוונטיים של אותה חברה.

סימון שטח עבודה שאינו מדויק, ברמה הגבוהה ביותר – עלול לגרום לתאונות עבודה קשות וחמורות. במפעלים בהם ישנו צי של רכבים כבדים או פועלות מכונות כבדות, חשוב מאוד להגדיר, להדגיש ולסמן את המסלולים ואת שטחי העבודה. מסלול המיועד לרכבים או לחנייה, אזור המיועד להליכה להולכי רגל או אזור האסור לכניסה כי הוא עלול להוות סכנה, בשל השימוש במכונות או בכלי רכב כבדים. חברת צביעת כבישים מקצועית ומנוסה, תדע לסייע לכם לתכנן את הסימונים הדרושים לכם, להגדיר ולהבין מהם הצרכים שלכם, להתאים צבעים בולטים ורלוונטיים וכמובן לבצע עבורכם עבודה איכותית ומדויקת.

אומנות צביעת כבישים

 

אם מתייחסים לצביעת הכבישים הקלאסית, סימון נתיבים, מעגלי תנועה, חניות וכדומה... אפשר לומר שמדובר בעסק למקצוענים, שיעשו לכם סדר בחיים. דמיינו עולם ללא סימונים - כבישים ללא נתיבים, חניות וחניונים ללא תיחום של אזור מסוים, צמתים לא מסומנים, מעברי חצייה שלא קיימים ועוד. בלגן? כאוס? בדיוק כך. על הסימונים הללו אין מצב לוותר! אבל גם כשכבר צובעים כבישים, חשוב מאוד לעשות את זה הכי טוב שאפשר – ישר, מדויק, אחיד, בחומרים איכותיים ואיכות שנשמרת לאורך זמן למרות הבלאי הגדול.

בחברת צביעת הכבישים אדיר טאצ', אנו מאמינים שצביעת כבישים היא אכן אומנות. לכן כשאנחנו צובעים כבישים, אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שאנחנו מתייחסים לעבודה ביתר רצינות, הקפדה ואחריות. הקווים האלה פשוט יכולים להציל חיים!

 

 

החברה מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח
חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

   
   
גלריה לפני ואחרי סימון חניונים סימון כבישים צביעת מפעלים צביעת משטחי בטון עבודות מיוחדות אביזרי בטיחות מאמרים מתחרים

מבצע קיץ לוהט! 

 פגישה או סיור במקום ללא כל התחייבות מצד הלקוח!

 השאירו לנו פרטים בצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

 הצילום אווירי בחודשי הקיץ ב-50% הנחה!

צוות אדיר טאצ' - פתרונות בטיחות בתנועה

לכל קהל לקוחותינו
אנו מאחלים לכם שנה טובה ומתוקה
שנה של סלילת דרכים חדשות
שנה של נסיעה בנתיבים הנכונים
שהשנה תהיה צבועה רק בצבעים בהירים של אושר ושמחה
שנה של הגשמה עצמית והצלחה כלכלית
שנה שהדיוק בה יהיה מעל הכל
בברכת גמר חתימה טובה
משפחת טאצ'
עיצוב