אודותינו

חברת אדיר טאצ' הוקמה לפני למעלה מ–20 שנה,  ומשלבת יחד, סימון וצביעת כבישים מקצועית, מדויקת ואחראית עם שירות מצוין, אמין ויעיל. 

לכן כבר למעלה משני עשורים שחברתנו עוסקת בצביעת כבישים, דרכים, משטחי בטון ועוד מול לקוחות פרטיים, ועדי בית, חברות ומפעלים, וגם ארגונים ממשלתיים, מועצות אזורים ועיריות ברחבי הארץ.

אנו מאמינים

 שהדיוק הוא מעל הכל, לכן כל פרויקט שלנו מתבצע ביסודיות מרבית, בשקיפות מלאה עם הלקוח ובמקצועיות מלאה – כל פרויקט שלנו יתחיל בהגעה של נציג מטעמנו לשטח, עריכת מדידה וייעוץ בנוגע לצרכים של השטח והלקוח. במידה ומדובר בכבישים או בחניות נכים לצורך העניין, נעניק ייעוץ והכוונה מקצועיים ויצירתיים במסגרת החוקים והכללים הקבועים בחוק ונבצע צביעה מדויקת ואיכותית, שתסייע לשמור על סדר ובטיחות עבור הנהגים והנוסעים בדרכים ובכבישים. במידה מדובר בשטחים פרטיים כגון חניונים משותפים של בנייני מגורים, נסייע ונייעץ מניסיוננו על סימון נוח ויעיל שיפתור את מצוקת החניה עבור הדיירים ויאפשר גישה נוחה וברורה עבור הנהגים והולכי הרגל.

מאז.. 0

אדיר טאצ׳ מתחייבת למקצועיות ללא פשרות וללא כל התחייבות מצד הלקוח חברת אדיר טאצ' תשמח להעניק שירות מקצועי ויחס אישי עם הצעת מחיר משתלמת

אנו פועלים מתוך אחריות מלאה והבנה כי סימון כבישים הינו סימון מציל חיים

קווי ההפרדה הרצופים והמקווקוים, איי התנועה ומעגלי התנועה, מעברי חצייה והחניות, הם שיוצרים סדר בבלגן ושומרים על כולנו מתאונות דרכים מיותרות.

בטיחות לפני הכל

גם סימון וצביעת משטחי בטון חשובים להפליא ומסייעים לשמור על בטיחות העובדים במפעל, הילדים המשחקים במגרש ועוד. סימון מחושב ומדויק, ימנע מאסונות להתרחש – סימון בולט של אזור מסוכן לכניסה, ימנע מעובדים להיקלע למצב מסוכן, מסלולים המיועדים לנסיעה של כלי רכב כבדים, יסומנו בצורה בולטת וימנעו מרכבים אחרים והולכי רגל לעבור ולסכן את חייהם. אנו מאמינים ששירות ואמינות הם מעל הכל, לכן צוות העובדים שלנו מורכב ממיטב המוחות ואנשי המקצוע המובילים בתחום. החומרים בהם אנו משתמשים הינם מהמובילים והאיכותיים בעולם, בעלי יכולות עמידות גבוהות, גם כשמדובר באזורים בהם הבלאי גבוה. בטיחות ונוחות, בכל קנה מידה ולכל מטרה.