סימון כבישים, בין היתר, מתייחס לסימון וצביעת שטחי חניות וחניונים. אך באמצעות צביעת כבישים ניתן גם לסמן אזורים בהם החניה אסורה! בין אם מדובר בניה פרטית, בשטח שהוא פרטי שלכם ובין אם מדובר בחניון ציבורי או השייך לחברה או מפעל, ניתן לסמן כלל איסור חניה בולט ומודגש, שימנע מנהגים מסיגי גבול חניה באזור האסור.

חניה היא מתחם המיועד להעמדת רכבים, בו רובנו עוברים באופן תדיר אך לא מקדישים לו יותר מדי תשומת לב. איסור חניה הוא חלק קטן אך משמעותי, בתוך מערך שלם להסדרת התנהגויות של נהגים במתחם שנועד להעמדת רכבים.

 

קרא עוד

כשרוצים לסמן איסור חניה או אזור בו החניה אסורה ניתן לעשות זאת בכמה דרכים: סימון וצביעה בצבע לבן בצורת מלבן ובתוכו איקס X, צביעת שפת המדרכה באדום לבן, תמרור המורה על חניה אסורה, שילוט או כיתוב בבירור שכאן חל איסור על חניה או העמדת רכבים ועוד.

סימונים המורים על איסור חניה, יכולים להיות בשטח פרטי של מגורים לצורך העניין, מעבר לשער הכניסה, במקום חניה פרטית המיועדת לרכב מסוים וכדומה. עם זאת, ניתן לסמן איסורי חניה גם בחניונים ציבוריים, בהם למשל יכול להיות סימון לרכב הצלה בלבד, מה שאומר שהחניה לכל כלי רכב אחר אסורה בהחלט.

אדיר טאצ' מומחים בסימון חניות וחניונים, בהם גם אזורים בהם החניה אסורה. סימון מקצועי ואיכותי יתחיל בשימוש בחומרים וצבעים איכותיים ועמידים לאורך זמן, בשילוב עבודה מקצועית ומנוסה, סימון מדויק ואחיד וחשיבה מחוץ לקופסה המספקת פתרונות סימון וצביעה גם לאזורים מורכבים, בהם קיים צורך בהתאמה ומדידה של השטח, לפני תחילת העבודה.

תקן צבע 1871
ספק משרד הביטחון
ISO 9001:2015
צוות כחול לבן
החברה אינה מעסיקה קבלני משנה