חברת אדיר טאצ' מעניקה שירותי צביעה וסימון דרכים וחניונים כבר למעלה מ – 20 שנה. לחברה ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים וועדי בתים, הרוצים להסדיר ולסמן שטחים וחניות.

סימון חניונים הינו ברוב המקרים סימון ידני, הדורש מיומנות ורמת דיוק גבוהה. אבל לפני כן, הוא דורש יכולות תכנון ויצירתיות מפותחות. הענקת פתרונות חניה לחניונים משותפים של בנייני מגורים למשל, דורשת הבנה עמוקה של צרכי הדיירים והמגבלות הקיימות בשטח. לעיתים נראה חניונים עם סימונים שאינם סימטריים, שמטרתם להסדיר חניות בשטחים שאינם סימטריים. מציאת פתרונות, גם למקרים כאלה, היא המומחיות שלנו! במקום שתסתבכו עם שכנים ומריבות, כנסו את ועד הבית שלכם ופנו לחברה מקצועית ומנוסה שתעשה לכם את החיים קלים, נוחים ובטוחים.

חניונים ונתיבים המיועדים לנסיעה איטית, עלולים להוות גם הם מקור לתאונות דרכים ופגיעה קטלנית בהולכי רגל. מחקרים מוכיחים שמרבית תאונות הדרכים קורות ממש מתחת לבית. שטח החניון משלב נתיבים לרכבים ולהולכים גם יחד, כך שחצייה לא בטוחה של הולכי רגל או נסיעה מסוכנת של נהג במהירות גבוהה או בטווח ראייה מוגבל – עלולים לסכן חיים. לכן, אל תחסכו כשמדובר בבטיחות שלכם ושל היקרים לכם. סימון נכון ומדויק של חניות וחניונים, סימון כניסות ויציאות ואפילו מיקום תמרור המורה על מהירות מרבית ומראות פנורמיות, יסייעו לכם לשמור על חייכם וחיי המשפחה והשכנים שלכם.

חברת אדיר טאצ' משתמשת בחומרים וצבעים איכותיים, בעלי תו תקן. הצבעים שלנו מבטיחים עמידות גבוהה לטווח ארוך, גם בחניונים הפעילים ביותר. נסיעה חוזרת של רכבים על גבי הסימונים הצבועים באספלט, עלולה לטשטש ולמחוק אותם. צביעה בחומרים איכותיים ועמידים, תמנע את הימחקות הסימונים ותשאיר את החניון שלכם מסודר ונוח לאורך זמן.

תקן צבע 1871
ספק משרד הביטחון
ISO 9001:2015
צוות כחול לבן
החברה אינה מעסיקה קבלני משנה