בטיחות היא לפני הכל – במיוחד כשמדובר על סביבת עבודה הכוללת מכשירים ומכונות כבדות. על מנת למנוע תאונות עבודה ואסונות מסוגים שונים, חשוב להקפיד על עמידה בתקנים והחלת כללי עבודה בכל מקום ובכל זמן.

סימון וצביעת דרכים אינה מיועדת לכבישים בלבד – חברות רבות ומפעלים בארץ וברחבי העולם, מסמנים לא רק את החניונים עבור העובדים שלהם, אלא גם את הדרכים בתוך שטחי העבודה שלהם, המסייעים לעבודה נוחה ויעילה יותר לצד שמירה על בטיחותם של העובדים ושלמותם.
סימונים וצביעת שבילים ודרכים בשטחי המפעל או החברה שלכם, יסייעו להסדיר נתיבי נסיעה לרכבים, מלגזות ורכבים כבדים אחרים, סימונים המורים על הגבלות מהירות הנסיעה, נתיבים ודרכים להולכי רגל מחוץ ובתוך כותלי המבנה ואזורים האסורים לכניסה כלל – כל זאת ועוד, על מנת למנוע תאונות עבודה מסכנות חיים.

אדיר טאצ' מתמחים בסימון דרכים ואזורים לחברות ומפעלים, כבר למעלה מ – 20 שנה. אנו נסייע לכם לשמור על סביבת העבודה שלכם בטוחה ונוחה עבור העובדים שלכם, אך גם יעילה ומאפשרת עבודה שוטפת ופורה לייצור ותפוקה מקסימליים וצמצום ומזעור נזקים.

עבודה בסביבת עבודה מסודרת וברורה, תורמת משמעותית לייעול ושדרוג תהליך העבודה ורווחיותו. העובדים שלכם יוכלו לספק עבורכם תפוקה גבוהה יותר, במינימום זמן, תקלות ובעיות. סביבת עבודה נוחה וברורה מסייעת במניעת תאונות עבודה מסכנות חיים ומאפשרת תחושה נעימה ובטוחה יותר עבור העובדים שלכם. החברה שלכם חייבת לעמוד בתקני בטיחות מחמירים, במיוחד כשמדובר בסביבה המכילה מכשירים כבדים ורכבים מסוגים שונים. באמצעות סימון הדרכים והנתיבים, סימון שטחים האסורים לכניסה ואפילו הצבת מראות פנורמיות, תוכלו לשלוט על זרימת התנועה ולהעביר לעובדים שלכם מסרים המורים על דרכים שאסורות לכניסה, הגבלות מסוגים שונים ונתיבים המיועדים לעובדים וכלי רכב מסוימים בלבד.

תקן צבע 1871
ספק משרד הביטחון
ISO 9001:2015
צוות כחול לבן
החברה אינה מעסיקה קבלני משנה