חברת אדיר טאצ' מתמחה במגוון שירותי צביעה וסימון כבישים ודרכים, ביניהם צביעת משטחי בטון במגוון צבעים למגוון מטרות וצרכים.

צביעת משטחי הבטון נעשית בראש ובראשונה על מנת להבליט מקום או אזור חשוב או מסוכן. מפעלים שונים לדוגמה, יצבעו משטחי בטון בתוך שטחי המפעל שלהם, על מנת לסמן אזור מסוכן אליו הכניסה אסורה לעובדים או מבקרים, אזורים המיועדים להולכי רגל או אפילו אזורים המיועדים לנסיעת כלים כבדים, מלגזות וכדומה. במקרים בהם אכן מדובר בשטח תפעולי, המשמש לנסיעה מרובה של כלי רכב, תתיכן שחיקה מרובה של הצבע ובלאי גבוה. לכן חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, המשתמשת בחומרים וצבעים איכותיים המחזיקים לאורך זמן.

קרא עוד

בבתי ספר רבים ברחבי הארץ יימצאו מגרשי ספורט שרצפתם עשויה בטון יצוק. צביעה של המגרש, חלוקה שלו לאזורים וסימונים שונים בתואמים את ענפי הספורט השונים, צריכים להיצבע בצבעים איכותיים, המכילים מקדמי חיכוך המונעים החלקה של ילדים או מבוגרים, המשחקים או המתאמנים בשטח מגרש הבטון, בזמן שיעורי ספורט או במהלך ההפסקות ושעות הפנאי.

בנוסף לסימון פונקציונאלי, פרקטי ובטיחותי, צביעת משטחי הבטון נראית טוב לעין, משדרגת את מראה השטח או החנייה ומעלימה כמעט לגמרי סימני השחיקה על גבי הבטון. צביעה בצבעים שונים מוסיפה חיות לבטון ומשדרגת את האווירה.

חברת אדיר טאצ' ישמחו להגיע אליכם לשטח, לבחון ולהעריך את משטחי הבטון שלכם ולצבוע אותם ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן שירות אמין, יעיל ומקצועי. אנו נעניק לשטח שלכם מראה נהדר, בזמן עבודה קצר ולכל מטרה.

נשמח לצבוע עבורכם משטחי בטון למגוון מטרות ותחומים:

 אולפנים

 מוסכים

 מפעלים ותעשיות

 שטחים תפעוליים

 חניות וחניונים

 שבילים להולכי רגל

 שבילי אופניים

 מגרשי ספורט ועוד…

תקן צבע 1871
ספק משרד הביטחון
ISO 9001:2015
צוות כחול לבן
החברה אינה מעסיקה קבלני משנה