אביזרי בטיחות

אדיר טאצ' הינה חברה לסימון וצביעת כבישים, מקצועית ומנוסה שתעניק לכם את החבילה כולה. מלבד סימון איכותי ומדויק של נתיבים, מסלולים וחניות, אדיר טאצ' תעניקו לכם את מלוא הציוד ואביזרי הבטיחות הדרושים לכם, לשמירה על בטיחות הנהגים, הנוסעים והולכי הרגל.

דרכים ראשיות ועירוניות, דורשות תמרורים בולטים וברורים, המסוגלים לעמוד ולשמור על איכות הצבע שלהם לאורך זמן. חברת אדיר טאצ' מספקת ומתקינה תמרורים איכותיים לפי דרישה, על פי תקנות וכללי הבטיחות בישראל.

מלבד כבישים ודרכים ראשיות, ישנם חניונים, מפעלים, חברות ושטחים פרטיים ומוסדיים אחרים, הזקוקים לשילוט ולאביזרי בטיחות לשימוש תומך ומשלים לצביעת הדרכים. מתמרורים המורים על מעברי חצייה, חניות נכה וחניה אסורה, ישלימו את הסימונים הנמצאים על האספלט, גם באזורי חניה וחניונים.

דרכים בהן מתקיימות נסיעות גם בשעות הלילה למשל, זקוקות לאביזרי בטיחות זוהרים ומחזירי אור, שישפרו את ראיית הנהגים ויגבירו את מידת הבטיחות במסלולים הללו. שדות תעופה לדוגמה, ומפעלים הפועלים בשעות הלילה, ייעזרו בעיני חתול ובשילוט מחזיר אור, שיבליטו את המסלול הרצוי עבור כלי הרכב או המטוסים.

חניונים של בנייני מגורים פרטיים או חניונים של חברות ומפעלים, ייעזרו באביזרי בטיחות שיסעו לשמור עם ביטחונם ובטיחותם של הדיירים, העובדים והאורחים. בחניון בטיחותי חשוב שיהיו לא רק סימונים מדויקים ומחושבים על פני הקרקע, אלא גם אמצעים המסייעים לנהגים להישמר מסכנות ולמנוע תאונות. אבני בלימה שימנעו מהנהגים לפגוע בקיר או כל דבר אחר, בעת חניה. עמודים גמישים לסימון והבלטת מסלולים, יסייעו לנהגים לנסוע בבטחה ולהימנע מתאונות, ומראות פנורמיות שיבטיחו טווח ראייה רחב יותר עבור הנהגים, גם כשהטווח הקיים הוא צר או לעיתים אף מוסתר.

חברת אדיר טאצ' מעניקים פתרונות יעילים ובטוחים למגוון רחב של מטרות, כבר למעלה מ – 20 שנה. אנו נשמח לייעץ ולהתאים עבורכם את אמצעי הבטיחות המתאימים עבורכם ועבור החניונים והדרכים שלכם. סעו בזהירות.

ההסמכות שלנו
  • תקן ISO 9001:2015
  • תעודות "סמן צבע מורשה"
  • תעודות "הסדרי בטיחות באתרי עבודה"
  • עבודה בצבע תקני בלבד העומד בדרישות התקן 1871
  • הכשרות בטיחות שנתיות

חברת אדיר טאצ' תשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה – אנו נייעץ, נבצע ונצבע עבורכם דרכים בטוחות ונוחות, ונספק לכם מגוון רחב של שירותים מתחום התחבורה והבטיחות.

קטלוג אביזרי בטיחות

במפרים

מפרידי נתיבים

מעצורי חניה וגלגל

מראה פנורמית

עמוד גמיש

עמודי חסימה

דוקרנים

להזמנות וייעוץ דברו איתנו