שירותים

סימון כבישים וחניונים היא פעולה העלולה להראות אמנם כקלה ופשוטה. אך ללא ספק, מדובר בעבודה הדורשת מקצועיות וניסיון, הן בשימוש בחומרים איכותיים ובטוחים, והן מבחינת עמידה בתקני בטיחות ויעילות.

לכן כשמחפשים ספק לצביעת כבישים וחניונים חשוב לפנות למנוסים והמקצועיים ביותר. צביעת כבישים וחניונים היא חלק מעבודות התחזוקה השוטפות, הנחוצות לצורך שימוש בטוח ונוח בהם. בעת ביצוע עבודות הצביעה, יש להקפיד על מספר היבטים חשובים, לשם השגת איכות מרבית של התוצאה.

צביעת וסימון כבישים חייבת להתבצע באמצעות חומרים מתאימים ואיכותיים, בעלי תו תקן. צבעים אלה מכילים תוספים וחומרים מיוחדים אחרים, להגדלת עמידותם בשחיקה ולנראות טובה יותר על גבי הכביש, גם בשעות הלילה.

חברת אדיר טאצ' מבצעת את כל הסוגי סימוני הכבישים והחניונים בהם, קו הפרדה רצוף וקו הפרדה מקווקו, פס צהוב בשולי הכביש, מעברי חצייה, מעגלי תנועה, איי תנועה, סימון חניות ומקומות חנייה לנכים ועוד…
 

אז למה לבחור בחברת אדיר טאצ' לסימון כבישים וחניונים?

כי אדיר טאצ' מתחייבים על איכות ושירות ללא פשרות. חרטנו על דגלנו, איכות המוצר ושביעות רצון הלקוח בראש ובראשונה. בנוסף, חשובים לנו חיי אדם – כביש וחניון הצבועים בצורה שאינה מקצועית, עלולים לגרום לתאונות ואף לחמור מכך. לכן אנחנו מקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש היום בשוק. אנו גם מבינים שעבודת צביעה של כביש או של חניות בחניון פרטי או ציבורי מפריעה למהלך החיים התקין. לכן, אנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים אליהם התחייבנו לביצוע העבודה.

אתם מוזמנים להתרשם מהעבודות שלנו גם בעמוד הפייסבוק ומסרטונים בערוץ ה – YOUTUBE  שלנו.

פנו אלינו דרך עמוד הצור קשר כאן באתר.

להזמנות וייעוץ דברו איתנו