סימון חניונים

מחקרים מוכיחים שמרבית תאונות הדרכים קורות ממש מתחת לבית!

חברת אדיר טאצ' מעניקה שירותי צביעה וסימון דרכים וחניונים כבר למעלה מ – 20 שנה. לחברה ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים וועדי בתים, הרוצים להסדיר ולסמן שטחים וחניות.

חניונים ונתיבים המיועדים לנסיעה איטית, עלולים להוות גם הם מקור לתאונות דרכים ופגיעה קטלנית בהולכי רגל.. שטח החניון משלב נתיבים לרכבים ולהולכים גם יחד, כך שחצייה לא בטוחה של הולכי רגל או נסיעה מסוכנת של נהג במהירות גבוהה או בטווח ראייה מוגבל – עלולים לסכן חיים. לכן, אל תחסכו כשמדובר בבטיחות שלכם ושל היקרים לכם. סימון נכון ומדויק של חניות וחניונים, סימון כניסות ויציאות, הוספת אביזרי בטיחות ואפילו מיקום תמרור המורה על מהירות מרבית ומראות פנורמיות, יסייעו לכם לשמור על ביטחונכם.

סימון חניונים דורש מיומנות ורמת דיוק גבוהה והבנה עמוקה של צרכי השטח, אבל לפני כן, הוא דורש יכולות תכנון ויצירתיות מפותחות. חברת אדיר טאצ' מעניקה פתרונות חניה לחניונים גדולים וקטנים.

מציאת פתרונות, גם למקרים כאלה, היא המומחיות שלנו! במקום שתסתבכו עם שכנים ומריבות, כנסו את ועד הבית שלכם או את ועד העובדים ופנו לחברה מקצועית ומנוסה שתעשה לכם את החיים קלים, נוחים ובטוחים.

חברת אדיר טאצ' משתמשת בחומרים וצבעים איכותיים, בעלי תו תקן. הצבעים שלנו מבטיחים עמידות גבוהה לטווח ארוך, גם בחניונים הפעילים ביותר. נסיעה חוזרת של רכבים על גבי הסימונים הצבועים באספלט, עלולה לטשטש ולמחוק אותם. צביעה בחומרים איכותיים ועמידים, תמנע את הימחקות הסימונים ותשאיר את החניון שלכם מסודר ונוח לאורך זמן.

ההסמכות שלנו
  • תקן ISO 9001:2015
  • תעודות "סמן צבע מורשה"
  • תעודות "הסדרי בטיחות באתרי עבודה"
  • עבודה בצבע תקני בלבד העומד בדרישות התקן 1871
  • הכשרות בטיחות שנתיות

חברת אדיר טאצ' תשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה – אנו נייעץ, נבצע ונצבע עבורכם דרכים בטוחות ונוחות, ונספק לכם מגוון רחב של שירותים מתחום התחבורה והבטיחות.

להזמנות וייעוץ דברו איתנו