סימון חניונים היא פעולה העלולה להראות אמנם כקלה ופשוטה. אך ללא ספק, מדובר בעבודה הדורשת מקצועיות וניסיון, הן בשימוש בחומרים איכותיים ובטוחים, והן מבחינת עמידה בתקני בטיחות ויעילות.

לכן כשמחפשים ספק לצביעת חניונים חשוב לפנות למנוסים והמקצועיים ביותר. צביעת כבישים וחניונים היא חלק מעבודות התחזוקה השוטפות, הנחוצות לצורך שימוש בטוח ונוח בהם. בעת ביצוע עבודות הצביעה, יש להקפיד על מספר היבטים חשובים, לשם השגת איכות מרבית של התוצאה.

צביעת וסימון כבישים חייבת להתבצע באמצעות חומרים מתאימים ואיכותיים, בעלי תו תקן. צבעים אלה מכילים תוספים וחומרים מיוחדים אחרים, להגדלת עמידותם בשחיקה ולנראות טובה יותר על גבי הכביש, גם בשעות הלילה.

חברת אדיר טאצ' מבצעת את כל הסוגי סימוני החניונים בהם, קו הפרדה רצוף וקו הפרדה מקווקו, פס צהוב בשולי הכביש, מעברי חצייה, מעגלי תנועה, איי תנועה, סימון חניות ומקומות חנייה לנכים ועוד…

קרא עוד

אז למה לבחור בחברת אדיר טאצ' לסימון כבישים וחניונים?

כי אדיר טאצ' מתחייבים על איכות ושירות ללא פשרות. חרטנו על דגלנו, איכות המוצר ושביעות רצון הלקוח בראש ובראשונה. בנוסף, חשובים לנו חיי אדם – כביש וחניון הצבועים בצורה שאינה מקצועית, עלולים לגרום לתאונות ואף לחמור מכך. לכן אנחנו מקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש היום בשוק. אנו גם מבינים שעבודת צביעה של כביש או של חניות בחניון פרטי או ציבורי מפריעה למהלך החיים התקין. לכן, אנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים אליהם התחייבנו לביצוע העבודה.

תקן צבע 1871
ספק משרד הביטחון
ISO 9001:2015
צוות כחול לבן
החברה אינה מעסיקה קבלני משנה