כיצד לבצע תחזוקת כביש?

תחזוקה מונעת של כבישים

תחזוקה מונעת בכל תחום, עשויה להציל חיים! בעיקר ובראש ובראשונה כשמדובר בתחזוקה מונעת של כבישים.
כבישי ישראל נחשבים לכבישים מהעמוסים ביותר בעולם המערבי. מידי יום נוסעים בכבישי ישראל אלפי רכבים, פרטיים וציבוריים, המסיעים אין ספור נוסעים ליעדם, ברחבי הארץ. שלומם וביטחונם האישי תלויים במשתנים רבים מלבד ערנותו של הנהג, אלא כמובן גם תנאי הדרך ותקינות הכביש.
כבישים לא תקינים עלולים לסכן חיי אדם ולגרום לאסונות רבים. אז כיצד מבצעים תחזוקת כביש?
על כך ועוד נענה במאמר שלפניכם על כיצד לבצע תחזוקת כביש.

כיצד לבצע תחזוקת כביש?

תחזוקת כביש הינה למעשה פעולה שגרתית ואחראית, המטפלת בתקינות הכביש, האספלט והסימונים הצבועים בו.
אין ספק כי סדקים ובורות בכבישים עלולים לגרום לנזקים בצמיגי הרכבים ולהוביל לתאונות דרכים מיותרות.
שגרת תחזוקה קבועה ואיכותית יכולה למנוע סכנות מהסוג הזה.
אך מלבד סדקים ובורות באספלט, אין ספק שהסימונים על גבי הכביש והצביעה, הם הכרחיים וחסרונם או חוסר תקינותם מסכנים חיי אדם באותה מידה.
הסימונים על גבי הכביש, קווי ההפרדה, הנתיבים, איי התנועה ואפילו חניות, מטרתם בראש ובראשונה
להסדיר את התנועה בכבישים ולשמור על תנועה רציפה ובטוחה בדרכים.

תחזוקת כביש תכלול סתימת סדקים ובורות על ידי קבלן כבישים מקצועי, המצויד במכשור המתאים, לביצוע העבודה בצורה הטובה, המהירה והאיכותית ביותר. חידוש סימוני כבישים וצביעת כבישים מקצועית, יתבצעו על ידי קבלן צביעת כבישים מנוסה בלבד.
זאת גם מכוון שמדובר בחידוש סימונים ולא בצביעה ראשונית. חידוש ותחזוקה של צביעת כבישים, חייבת להתבסס על הסימונים הקיימים, להיות מדויקת ולכסות בצורה מושלמת את הסימונים הישנים.
הדיוק המושלם בתחזוקת צבע הוא קריטי בשל העובדה כי סימון כפול או לא ברור, עלול לגרום לבלבול הנהגים והולכי הרגל ולגרום לתאונות דרכים קשות ומיותרות.

כשניגשים לבחור קבלן צביעת כבישים לביצוע עבודות תחזוקת כביש, חשוב לבדוק כי אכן מדובר בקבלן מנוסה, המבצע עבודות תחזוקת כביש באופן קבוע, מדויק ואיכותי. חברה מקצועית לצביעת כבישים תסייע לכם אף לתקן סימונים ישנים או תקלות של חברה אחרת חסרת ניסיון.

חברתנו מתמחה במגוון רחב של שירותים כגון:

למידע נוסף צרו קשר!

אולי יעניין אותך גם:

סימון כבישים מציל חיים

נסיעה בכבישים מחייבת ידיעת חוקי התנועה, כאשר סימון כבישים ותמרורים הם חלק חשוב מאוד מהדברים שנהגים חדשים ותלמידים צריכים לדעת. מבין כל חוקי התנועה שתלמידים

קרא/י עוד »

צביעת מדרכות כביש

צביעת מדרכות כביש: בחברת אדיר טאצ' סימון וצביעת כבישים הינם תהליכים בעלי חשיבות רבה להתנהלות התקינה של התנועה. בזכות תהליך זה הנהגים יודעים כיצד לנהוג

קרא/י עוד »

צביעת חנייה למפעלים

צביעת חנייה למפעלים | מה חשיבות בצביעת חנייה במפעל? הרכבים של העובדים, הרכבים הגדולים שמעבירים את הסחורות למפעל והרכבים של המבקרים במפעל, יוצרים תנועה רבה

קרא/י עוד »

סימון דרכים

סימון דרכים יכול להתבצע באופנים שונים, אם כי הצביעה היא הדרך הפשוטה והזולה ביותר. המאמר דן בגישות השונות לתכנון מעברי חצייה. סימון דרכים: גישות שונות

קרא/י עוד »
דילוג לתוכן